Přihlásit | Registrovat | Zapomenuté heslo

Nápověda

O hře

NHTip je vědomostně tipovací soutěž nejen o národní házené. Pro hru je nutné se zaregistrovat. K registraci budete potřebovat zadat váš aktivní email, na který vám zašleme aktivační kód. Registrace i hra je zdarma a účast v ní je dobrovolná.

Jedná se o dlouhodobou hru rozdělenou na kola. Obvykle má kolo trvání jednoho týdne, během kterého můžete odpovídat na sadu otázek, povětšinou pět. Po ukončení kola dojde k vyhodnocení odpovědí a bude otevřeno nové kolo. Odpovídat lze pouze pro jedno aktivní kolo. Za každou správnou odpověď obdrží hráč po jednom bodu. Za nesprávnou odpověd nezískává hráč nic. Vítězem se stává hráč s největším počtem bodů na konci soutěže.

Otázky jsou rozděleny do pěti oblastí:
Odpovědi na první tři otázky jsou vždy dohledatelné z každému dostupných zdrojů. Pokud si i tak nevíte rady, doporučujeme Google :) Poslední dvě otázky budou většinou tipovací, zde záleží pouze již jen na Vaší šikovnosti jak zjistíte správné odpovědi.

Registrace

K registraci do soutěže budete potřebovat chuť a funkční emailovou schránku. Po kliknutí na schránku Registrace Vyplňte všechny požadované údaje. Vaše celé jméno je jméno pod kterým budete v soutěži vystupovat. Oproti tomu Vaše uživatelské jméno je jméno, které bude používat k přihlášení do soutěže. Vaše heslo bylo mělo být netriviální, ale snadno zapamatovatelné. Musí obsahovat minimálně 6 a maximálně 25 znaků. Doporučejeme použít jak písmena, tak číslice tak i "netradiční" znaky. V kolonce Zopakujte vaše heslo znovu vepište vaše heslo abysme zamezili nechtěným překlepům. Jako poslední vyplňte kolonku Váš e-mail kam vepíšete váš funkční email na kterou vám přijde aktivační kód. Bez tohoto aktivačního kódu není možné aktivovat váš účet a posléze se přihlásit do soutěže!

Zapomenuté heslo

Pokud přeci jen nějakým způsobem zapomenete své heslo, můžete se jej pokusit obnovit po kliknutá na Zapomenuté heslo. Po zadání emailu, který jste použili pro vaši registraci, vám přijde email s novým heslem. Důrazně doporučujeme toto heslo po přihlášení změnit. Pokud si z jakýhkoliv důvodů nepamatujete váš email, který jste použili při registraci nebo již není aktivní, kontaktujte webmastera v knize návštěv nebo emailem.

Přihlášení

Po úspěšné registraci a aktivaci vašeho účtu se můžete konečně můžete přihlásit do aplikace. K tomu budete potřebovat Vaše uživatelské jméno a heslo, které jste zadali při registraci. Pokud vám stávající heslo nevyhovuje, či pokud jste si ho nechávali generovat znovu, doporučujeme jej změnit.

Změnit heslo

Vaše heslo změníte, pokud jste přihlášen a kliknete na Změnit heslo. Zde pak musíte zadat Stávající heslo a Nové heslo, které opět musí splňovat podmínku co do počtu znaků.

Odhlásit

Odhlásit z aplikace se můžete po klinutí na Odhlásit. Po odhlášení se opět můžete kdykoliv přihlásit z úvodní stránky.

Nápověda

Tam se teď nacházíte :)

Hlavní stránka

Na hlavní stránce se nachází tabulka se seznamem soutěžních kol. U každého kola je zobrazen jeho stav. Kolo je buď neaktivní, tzn. nenastal ještě čas, aby šlo pro něj tipovat. V tomto stavu odkaz na dané kolo nefunguje. Dalším stavem je aktivní, tzn. že pro toto kolo lze právě hlasovat. Posledním stavem je čas uplynul. Na odkaz lze kliknout, ale již není možné pro dané kolo hlasovat. Uvidíte však vaše odpovědi a i správné odpovědi.
Kolonky od a do určují, kdy je dané kolo aktivní, tudíž lze v něm vyplňovat dané tipy. Po uplynutí časového úseku, kdy je kolo aktivní zpravidla následuje jeho vyhodnocení. Zpravidla se jedná o pondělí.

Kolo

Pod aktivním kolem můžete označit vaše odpovědi k jednotlivým otázkám. Vaše odpovědi potvrdíte kliknutí na tlačítko Hlasovat. Tyto můžete v aktivním kole kdykoliv změnit. Do kdy je kolo aktivní se dozvíte nad otázkami. Pokud již doba pro označení otázek uplynula, všechny otázky a odpovědi k nim bude zašedivělé. Pokud rovněž již proběhl přepočet, budou označeny správné odpovědi s vysvětlením.

Mé bodování

Součet všech získaných bodů a i rozpis získaných bodů pro jednotlivá kola naleznete pod odkazem Mé bodování. Zde se zobrazují získané body pouze pro aktivní ročník NHTipu. Kliknutím na číslo kola zobrazíte pořadí všech hráčů v daném kole. Zde můžete po kliknutí na jméno daného hráče vidět jak si vedl v jednotlivých kolech. Zobrazení odpovědí ostatních hráčů není možné.

Celkové pořadí

Pořadí pro daný ročník NHTipu získáte po kliknutí na Celkové pořadí. Zde rovněž můžete zobrazit bodové zisky daných hráčů v jednotlivých kolech.


Copyright © 2013 nhtip.nhzatec.cz v1.01, Webmaster: Petr Votava, O stránkách, Národní Házená TJ Šroubárna Žatec